V pátek ráno 17.5.2024 se naše 11-členná skupina vydala na sokolské setkání  do Oetzu. Cestou jsme se zastavili v tyrolském městečku Terfens, kde jsme navštívili muzeum „Dům  nohama vzhůru“. Nezapomenutelný zážitek z domu, kde je vše obráceně a ještě šikmá podlaha.

V sobotu dopoledne jsme odjeli na prohlídku města Imst a vydali se i na pěší výlet soutěskou. Odpoledne bylo zahájeno 50. Setkání sokolů, které tentokrát pořádal TV Sokol München. Zúčastnili jsme se soutěže v šipkách a v petangu  Na třetím místě v přespolním běhu v kategorii 55+ se umístila naše sestra Hanka Fiedlerová. Gratulujeme !! .

V neděli nás čekala pěší túra kolem Piburgerského jezera k pamětní desce Dr. Tyrše a k nedalekému ledovcovému jezeru v Habichenu.

Program byl pestrý a počasí nám většinou přálo. Budeme těšit na další ročník tohoto setkání.