Milé děti a vážení rodiče,

přihlašování na kroužky TJ Sokol Pankrác pro 1.pololetí 2024/2025 je spuštěno!

Naše nabídka kroužků je určena pro všechny malé i velké cvičence.

Nabízíme:

cvičení pro rodiče a děti (1-3roky)

cvičení pro předškolní děti a sportovní hry (3-7let)

cvičení všestrannosti pro dospělé (ženy a seniorky)

Naši zkušení cvičitelé jsou připraveni poskytnout kvalitní výuku a podporu, která pomůže všem cvičencům růst a rozvíjet se.

Přihlášení je snadné a pohodlné. Navštivte naše webové stránky, kde najdete přehled všech dostupných kroužků pro různé věkové skupiny. Každý kroužek je doprovázen podrobným popisem, který vám pomůže vybrat ten nejvhodnější pro Vaše dítě. Poté, co si vyberete kroužek, můžete vyplnit přihlášku online a odeslat ji. Náš tým se s Vámi pak obratem spojí ohledně potvrzení přihlášení a dalších podrobností.

S dotazy se neváhejte obrátit na Kamilu Musilovou 775-175-818 nebo psát na e-mail: info@sokolpankrac.cz. Pokud už jste kroužek navštěvovali ve školním roce 2023/2024 a máte zájem pokračovat, prosíme o SMS na 775-175-818 (např. jméno, příjmení, datum narození, cvičení pro předškoláky, úterý). Věříme, že kroužky jsou skvělým způsobem, jak u dětí rozvíjet jejich schopnosti, navazovat nová přátelství a užívat si pohyb.

Cvičení začíná v úterý 1.října 2024, resp.ve čtvrtek 3.října 2024.

Přihlásit se je možné kdykoli i v průběhu již probíhajícího kurzu.

Zkušební lekce je zdarma.

Neváhejte a přijďte si s námi zacvičit, těšíme se na vás!